Відображати:
Показано 1 по 18 із 18 (всього сторінок: 1)

Стрічкові конвеєри в Україні - популярний вид техніки. Особливість їх полягає в високому показнику продуктивності, якщо порівнювати з іншими видами конвеєрів. Вони не вимагають особливого догляду і прості в обслуговуванні. Наша компанія є виробником обладнання під потреби в експлуатації. Такі установки поділяють на типи вантажу, які він транспортує.

Стрічковий конвеєр купити в Україні можна на вигідних умовах. Ми вміємо вирішувати проблеми, що виникають в технологічних процесах. Якщо буде потрібно транспортування готової продукції або сировини, пропонуємо надійні конвеєра. Мета роботи підприємства - виконання завдань, застосовуючи сучасну техніку. У роботі із замовленнями ми використовуємо комплексний підхід - проектування, створення, установку, обслуговування.

Види установок

Для того щоб транспортувати сипучі і штучні товари, застосовуються ролики прямого типу. Вони встановлені по краях і не дозволяють товарам скочуватися з стрічки. Такий вид підійде для переводки коробок, деталей, продуктів харчування.

Для сипучих товарів застосовують жолобчасті установки. Головна відмінність в тому, що один ролик змінюється на три. Це потрібно для того щоб обладнання підвертається стрічку і виходив жолоб з якого не зсипається товар. Така техніка дорожче інших видів стрічкових конвеєрів в Україні, але він коштує цих грошей. Найчастіше таке обладнання застосовують на вугільній промисловості, щоб транспортувати гірські породи і земляні. На бетонних підприємствах не обійтися без такої техніки, вона потрібна для перевезення піску та щебеню.

Особливості техніки

Стрічковий транспортер в Україні відрізняється високою продуктивністю, витримує навантаження, що досягають до 500 кг на 1 кв. метр. За допомогою такої техніки без перевантажень проводиться транспортування сировини на великі відстані. Недоліком є ​​те, що конвеєр стрічковий в Україні функціонує в горизонтальному положенні або під кутом. При експлуатації такої техніки під кутом застосовуються спеціальні стрічки, або на них встановлюють рифлені деталі. Під кожну конструкцію є додаткові елементи.

Основна перевага техніки - переміщення вантажів на велику відстань - від 10 км і більше. Вантаж пересувається разом зі стрічкою. Використовувати установку можна на відкритому просторі і в закритому приміщенні. Установки отримали широке застосування в будівництві, металургії та гірничої промисловості.

Гідність співпраці з нами

Вирішили купити стрічковий конвеєр в Україні? В кожному випадку є варіант вирішення завдань. Тому рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії. Ми є розвивається, яке пропонує сучасні методи виконання роботи. З нашим обладнанням ви оптимізуєте виробництво, скоротіть витрати і збільшите обсяги продукції, що виготовляється.

Устаткування нашого виробництва застосовується для перевезення цементу, зерна та інших товарів на території складських будівель. Виготовлена ​​техніка вважається надійною і простою в експлуатації. Клієнти стикаються з проблемою автоматизації робочих процесів. Ми виготовляємо і реалізуємо автоматику, програмне забезпечення, щоб техніка на підприємстві була автоматизованої.

Правильний технологічний процес благотворно впливає на продуктивність і позитивно впливає на економічний стан компанії клієнтів.

Що ми пропонуємо?

Ми досвідчена команда з виробництва обладнання та іншого безперервного транспорту. Ми виробляємо стандартні машини, так і сучасні, тим самим будучи проектувальником універсальних машин. Ми пропонуємо за доступною ціною стрічкові транспортери в Україні. Займаємося проектуванням техніки, пуско-налагодження і запуском системи «під ключ». Якщо ви вже вибрали відповідний вид техніки, здатний вирішити всі поставлені завдання, оформляйте замовлення. Наші співробітники перевезуть пристрій безпечно на спеціальній техніці. Доставка в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів пропонується вигідна цінова політика і знижки.

Від наших клієнтів потрібно тільки вибрати агрегат - решту зробимо ми!

0
сравнить

Вы уже добавили максимальное количество товаров — 12

Перейти к сравнению Закрыть
Развернуть товары
Свернуть товары
0