Відображати:
Показано 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

Нория - механічне пристосування, яке використовують для вертикального транспортування рідин або сипучих матеріалів. Це пристрій - ні що інше, як винахід найдавніших народів, яке з давніх часів застосовувалося для зрошення, але після технічних удосконалень з плином часу модернізовані не тільки лопатки-лопаті, завдяки яким крутиться механізм. Сама нория знайшла широке застосування в області техніки.

Застосування

норією називають і ковшовий елеватор, який виглядає як вертикальний стрічковий конвеєр, де постійно переміщаються ковші виробляють підйомні маніпуляції переважно в трубі прямокутної форми.

Ми випускаємо норії в Україні для сипучих матеріалів, які відповідають світовим стандартам техніки такого виду.

Спектр застосування цих пристроїв різноманітний - борошномельна, комбікормова галузь, хімічна і будівельна промисловість. Вироблений ковшовий елеватор в Україні здатний піднімати сипучі матеріали на максимальну висоту.

Чому краще наша техніка?

Ми випускаємо найсучаснішу техніку, враховуючи вимоги сьогодення. І якщо необхідно купити ковшовий елеватор в Україні, то правильний вибір - норії, які виконані нашими майстрами. Наша команда це професіонали, які створюють сучасні технологічні рішення і володіють солідним досвідом в цій сфері. В асортименті компанії присутня якісна техніка і оригінальні запчастини.

Це вигідно і тому, що можете отримати он-лайн консультацію наших фахівців щодо придбаних пристроїв, замовити при необхідності оригінальні запчастини на елеватор ковшовий в Україні, запросити консультанта або замовити установку і монтаж норії там, де це необхідно.

Нория в Україні використовується повсюдно, де потрібно вертикально перемістити значну кількість сипучих на висоту або поступове переміщення таких вантажів. Тому зверніть увагу на наші вигідні пропозиції.

Види ковшових елеваторів

Наші розробники постійно модернізують випускаються норії, роблячи їх і зручними в управлінні, і економічними, і енергозберігаючими.

Крім вертикальних, виробляються і похилі підйомні пристрої, які переважно використовують у вугільній промисловості, в гірничо-збагачувальної галузі, в гірничо-видобувної галузі. Ковшові елеватори в Україні затребувані, особливо, коли мова йде про надійні механізми бездоганної якості. А таке обладнання проводиться нашим підприємством. Зв'язавшись з нашими співробітниками, отримаєте вичерпну інформацію щодо цікавих для технічних питань з приводу норії.

Чи вигідно стати нашим клієнтом?

Купуючи норії, випущені нашим підприємством, отримуєте не тільки гарантії на придбану техніку, а й сервісне обслуговування.

Досвід роботи у виробництві ковшових елеваторів дозволив досягти досконалості, яке наші клієнти відчувають відразу ж, починаючи співпрацю. До побажань клієнтів підходимо з відповідальністю, враховуємо вимоги і втілюємо їх, щоб кожен залишився задоволеним придбанням.

Індивідуальна робота з кожним клієнтом допомагає підібрати той проект і пристрій, який виявиться ефективним. А спільні проекти будуть реалізовані в термін, з урахуванням побажань.

Ті з ким ми співпрацюємо, звертаються знову і рекомендує нашу техніку іншим. Для отримання додаткової консультації рекомендуємо зв'язатися з нами за телефоном, вказаним в контактах на сайті.

0
сравнить

Вы уже добавили максимальное количество товаров — 12

Перейти к сравнению Закрыть
Развернуть товары
Свернуть товары
0