Про компанію

Компанія «Аркс» - підприємство, що розвивається, діяльність якого, полягає у випуску обладнання і нових технологій для розвитку підприємств. Наша компанія виробляє, автоматизує і проектує обладнання «під ключ».

В нашій команді працюють професіонали і однодумці, що створюють технологічні рішення і володіють солідним стажем роботи в цій сфері. В асортименті є зерноочисна техніка, конвеєрна установка і комплектуючі для такого обладнання.

Принципи роботи підприємства

Наша команда відкрита до співпраці і надає про себе достовірну інформацію для клієнтів і партнерів. Гарантуємо виконання поставлених завдань в зазначені терміни і не порушуємо домовленості. Мета нашої роботи - досягти досконалості. Для цього регулярно шукаємо нові варіанти вирішення задач, а також пропонуємо нестандартні ідеї.

З кожним нашим клієнтом працює менеджер компанії, який з огляду на побажання, вибирає оптимальні варіанти техніки. Завдяки цьому клієнт отримує оптимальний вид обладнання, що відповідає вимогам.

Чому АРКС?

Співпрацюючи з компанією, клієнт гарантовано отримає готове рішення, що відповідає вимогам і побажанням. Нам не важливі фінансові можливості партнерів. Це основне правило роботи підприємства. Тому звертайтеся в АРКС незалежно від рівня розвитку проекту: планування, реалізація або введення в експлуатацію. Команда організовує оперативну доставку техніки, незалежно від габаритів. Вибирайте обладнання, інше зроблять наші співробітники!

Інженери врахують побажання клієнта. Якщо буде потрібно консультація, зв'яжіться з нашими співробітниками по телефону - отримаєте необхідну інформацію і відповіді на виниклі питання.

0
сравнить

Вы уже добавили максимальное количество товаров — 12

Перейти к сравнению Закрыть
Развернуть товары
Свернуть товары
0