Нижче наведені принципи політики відшкодування компанії ARKS:

  • Повернення оплати за обладнання або техніку можна отримати протягом 14 днів після покупки.
  • Винятком є ​​випадки індивідуального проектування та виготовлення інноваційних проектів, які мають кілька етапів утвердження з боку замовника і передоплат, які не повертаються.
  • Протягом одного року (18 послідовних місяців) діє гарантія на все обладнання виробництва ARKS і можна отримати відшкодування в разі його непрацездатності з вини виробника (* уважно знайомтеся з правилами експлуатації, зазначеними в паспорті об'єкта).
  • Комісію за фінансові взаєморозрахунки бере на себе замовник, вони не відшкодовуються.
  • Оплата доставки, монтажу, демонтажу і зворотної доставки не відшкодовується.
  • Запит на повернення коштів надсилайте в службу підтримки service@arks.com.ua. Після підтвердження виконання умов ми здійснюємо відшкодування.

Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням , якщо даний товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Продавець не має права відмовити в обміні (повернення) товару, який не внесено до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, в наявності розрахунковий документ і т. Д.).

Виключення:

  • Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172).
0
сравнить

Вы уже добавили максимальное количество товаров — 12

Перейти к сравнению Закрыть
Развернуть товары
Свернуть товары
0